1. Rezerwacji dokonujemy na podstawie pisemnej rezerwacji (formularz rezerwacji lub email), po wpłaceniu zadatku w wysokości 20 % (nie mniej niż cena 1 noclegu) w terminie 2 dni od jej złożenia, przelewem na konto. Numer konta podajemy po potwierdzeniu dostępności wybranego terminu.
 2. W lipcu i sierpniu minimalna długość pobytu wynosi 4 doby. W długie weekendy i w święta minimalną długość pobytu określa oferta pakietowa.
 3. W przypadku rezygnacji z pobytu zadatek nie jest zwracany.
 4. Pozostałą kwotę za cały pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu lub najpóźniej następnego dnia. Płatność gotówką, kartą kredytową lub przelewem.
 5. Dzieci do 2-go roku życia, śpiące z rodzicami, przebywają bezpłatnie. Dzieci od 2 do 7 lat mają 50% zniżki, jeżeli śpią na dostawce.
 6. Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00. W Starej Szkole nie ma nocnej recepcji. Po godzinie 22.00 drzwi wejściowe zostają zamknięte i nie ma możliwości przyjęcia gości po tej godzinie.
 7. Śniadanie podajemy od 8.30 do 10.00, a obiadokolację o 18.00. W razie potrzeby możemy dostosować pory posiłków do planu dnia Gości. Gdy jest więcej niż 6 gości śniadanie podajemy w formie bufetu.
 8. Chęć zjedzenia obiadokolacji należy zgłaszać do godziny 12.00 każdego dnia.
 9. Zwierzęta domowe mile widziane, do wcześniejszego uzgodnienia. Za psy pobieramy jednorazową opłatę 200 zł. Gość zobowiązuje się do utrzymywania porządku po zwierzęciu, sprzątania nieczystości po nim na terenie obiektu oraz w jego najbliższym otoczeniu.
 10. Wi-Fi w całym budynku jest bezpłatne. Jednakże ze względu na grube mury zabytkowego budynku, może nie docierać do wszystkich pokojów w satysfakcjonującym wymiarze.
 11. Skrócenie pobytu. Stara Szkoła nie może ponosić odpowiedzialności za okoliczności, które powstały po stronie gościa. Dokonanie rezerwacji jest rozumiane jako zawarcie umowy. Stara Szkoła zobowiązuje się udostępnić gościowi pokój w deklarowanym przez niego czasie, a gość zobowiązuje się za ten czas zapłacić.
 12. Stara Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do gościa.
 13. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
 14. Każdorazowo opuszczając pokój gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi.
 15. W Starej Szkole obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do godziny 7.00.
 16. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek, czajników elektrycznych i innych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.
 17. Wynajmując rower lub inny sprzęt sportowy, Gość zobowiązuje się do dbania, aby sprzęt nie został uszkodzony lub skradziony. Wszelkie szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania lub niedopilnowania sprzętu będą przez niego pokryte.
 18. W Starej Szkole obowiązuje zakaz palenia tytoniu.
 19. Diety (wegetarianizm, weganizm, alergiczne, bezglutenowe) prosimy zgłaszać przed przyjazdem.