Tradycyjnie i zdrowo

W Starej Szkole dbamy o to, by wszystkie serwowane dania były smaczne i zdrowe. Nie korzystamy z półproduktów. Własnoręcznie robimy sery, jogurty, wędliny i przetwory, praktykując zasady slow food. Z pieczołowitością wykorzystujemy sezonowe dobra natury i uprawy z własnego ogrodu warzywnego. Współpracujemy z lokalnymi hodowcami. Na zamówienie możemy upiec chleb, zarówno tradycyjny, jak i bezglutenowy.

Uwzględniamy indywidualne preferencje naszych gości, dostosowując menu do ich potrzeb. Twoim wyborem może być kuchnia wegańska, wegetariańska, bezglutenowa lub tradycyjna.

W naszej kuchni ze smakowitym sukcesem odpowiadamy na wszystkie kulinarne potrzeby. W kulinarnym królestwie obowiązuje pewien podział – za smakowe doznania miłośników tradycyjnej kuchni odpowiada Pan Grzegorz, zaś za wegańskie rarytasy Ania, która od ponad 30 lat nie je mięsa. Każdy może zamówić wersję wegańską posiłków. Nie musisz być weganinem, aby spróbować tej smacznej i zdrowej kuchni.

Jedno jest pewne, smak wszystkich potraw zawsze idzie w parze ze zdrowiem!

Śniadania serwujemy od 8.30 do 11.00, a obiadokolacje o 18.00. W porze lunchu nasi goście mogę zamówić potrawy ze specjalnej karty lunchowej.