Tradycyjnie i zdrowo

W Starej Szkole dbamy o to, by wszystkie serwowane dania były smaczne i zdrowe. Nie korzystamy z półproduktów. Własnoręcznie robimy sery, jogurty, wędliny i przetwory, praktykując zasady slow food. Z pieczołowitością wykorzystujemy sezonowe dobra natury i uprawy z własnego ogrodu warzywnego. Współpracujemy z lokalnymi hodowcami. Na zamówienie możemy upiec chleb, zarówno tradycyjny, jak i bezglutenowy.

Uwzględniamy indywidualne preferencje naszych gości, dostosowując menu do ich potrzeb. Twoim wyborem może być kuchnia wegańska, wegetariańska, bezglutenowa lub tradycyjna.

W naszej kuchni ze smakowitym sukcesem odpowiadamy na wszystkie kulinarne potrzeby. W kulinarnym królestwie obowiązuje pewien podział – za smakowe doznania miłośników tradycyjnej kuchni odpowiada Pan Grzegorz, zaś za wegańskie rarytasy Ania, która od prawie 30 lat jest wegetarianką, a od roku weganką. Każdy może zamówić wersję wegańską posiłków. Nie musisz być weganinem, aby spróbować tej smacznej i zdrowej kuchni.

Jedno jest pewne, smak wszystkich potraw zawsze idzie w parze ze zdrowiem!

Śniadania serwujemy od 8.30 do 11.00, a obiadokolacje o 18.00. W porze lunchu nasi goście mogę zamówić potrawy ze specjalnej karty lunchowej.